Szkolenia i doradztwo

Prowadzimy szkolenia dla branży przemysłowej i budowlanej – biznesowe i dla administracji w tematyce m.in. prawa, zamówień publicznych, finansów, podatków, kadr, księgowości oraz szkolenia z kompetencji miękkich dla zespołów.

Posiadamy Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowych i Doradczych SUS 2.0. Pozwoliło nam to dołączyć do grona podmiotów świadczących usługi szkoleniowo – rozwojowe z dofinansowaniem ze środków publicznych w ramach Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Można na nas polegać. Zaufało nam już wiele firm. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Działamy rzetelnie i skutecznie.

Sprawdź naszą ofertę szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych, prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i skorzystaj z dofinansowania nawet do 80% wartości szkolenia.

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z zakresu:

Dlaczego warto nas wybrać?

Efektywność

Wyróżnia nas wysoka jakość i efektywność przeprowadzanych szkoleń.

Elastyczność

Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy dedykowane rozwiązania za rozsądną cenę.

Eksperci

Nasze szkolenia prowadzi wyselekcjonowana kadra ekspercka z praktycznym doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Nasze Certyfikaty

wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.10/00089/2018

Wyróżnia nas wysoka jakość i efektywność przeprowadzanych szkoleń.

Certyfikat wdrożenia Standardu Usług Szkoleniowych SUS 2.0

Wyróżnia nas wysoka jakość i efektywność przeprowadzanych szkoleń.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Dane firmowe

NIP: 836 175 78 81
REGON: 365 940 677

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez www.obis.pl, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Referencje