KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BHP

BHP Obis świadczy usługi BHP dla innych podmiotów gospodarczych oraz różnego rodzaju instytucji. Prowadzimy zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Nasze szkolenia prowadzone są rzetelnie i skutecznie. Szczegółowo omawiamy wszelkie aspekty związane z praca na określonym stanowisku. Odpowiadamy na pytania ze szczególnym naciskiem na bycie zrozumianym.

Zaufało nam już wiele firm i instytucji. Działamy skutecznie i bezpiecznie. Poznaj naszą ofertę szkoleń BHP – zadzwoń i dowiedz się więcej.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się pracami budowlanymi takimi, jak:

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Dane firmowe

NIP: 836 175 78 81
REGON: 365 940 677

Formularz kontaktowy

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez www.obis.pl, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.

Referencje